MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ

Mycie i impregnacja kostki brukowej i granitowej

Mycie i impregnacja: kostki brukowej, kostki granitowej, powierzchni betonowych, płyt chodnikowych i in. Usuwanie: mchów, porostów, błota, piasku, zacieków, śladów po gumie.
Usługę wykonujemy przy użyciu procesjonalnych urządzeń jak: myjki, odkurzacze przemysłowe, szorowarki czy agregaty malarskie dzięki którym możliwe jest doskonałe czyszczenie w najkrótszym czasie z jednoczesną oszczędnością wody i energii. Dodatkowo naszą prace uzupełnia pełna paleta profesjonalnych środków czystości z certyfikatem biodegradalności ułatwiających usunięcie różnego typu zabrudzeń.

Mycie kostki brukowej, różnica

Czyszczenie powierzchni dobywa się przy pomocy profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych firmy KRANZLE z możliwością regulacji ciśnienia, które pozwalają na minimalne zużycie energii i wody przy najwyższej wydajności.

Kostki brukowe to najczęściej stosowany materiał do pokrywania chodników, podjazdów, miejsc parkingowych, ścieżek, dróg osiedlowych i in. Dzięki dużej wytrzymałości oraz dostępności różnych kształtach i kolorów często występuje w architekturze przy domowej. Niestety porowatość powierzchni bruku sprzyja dostawaniu się brudu a w miejscach największego zaciemnienia rozwojowi mchów, porostów i wymaga częstej pielęgnacji.

Najlepszą metodą aby odpowiednio oczyścić kostkę jest myjka wysokociśnieniowa z ciśnieniem powyżej 135 bar. oraz użycie odpowiednich środków chemicznych tak aby nie zaszkodzić środowisku w najbliższym otoczeniu powierzchni mytej.

CENNIK

W celu ustalenia kosztów usługi proponujemy darmową wycenę u klienta lub ustalenie na podstawie przesłanych zdjęć dachu na adres: daver@poczta.pl

DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE SZCZECINA GRATIS

Mycie kostki brukowej:

do 50 m² – 6 zł/m²
od 50 m² do 200 m² – 5 zł/m²
od 200 m² – wycena indywidualna

Impregnacja:

od 50 m² do 200 m² – 5,50 zł/m²

Minimalne zlecenie od 150 zł

Informujemy, że cennik jest podany w celach informacyjnych i nie stanowi on oferty.