MYCIE I KONSERWACJA DACHÓW

Mycie i konserwacja dachów

Specjalizujemy się w myciu i impregnacji dachów na ternie województwa zachodniopomorskiego. Wykonujemy malowanie dachów betonowych oraz blaszanych.
Usuwanie z dachu: grzybów, pleśni, mchów, porostów, sadzy oraz innych zabrudzeń atmosferycznych.

Zobacz różnice

OD DZIESIĘCIU LAT NA RYNK

Nasze długoletnie doświadczenie na rynku województwa zachodniopomorskiego pozwala nam na wykonywanie usług w sposób profesjonalny z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Posiadamy niezbędne uprawnienia i badania lekarskie wymagane w pracach wysokościowych. Wykonujemy darmową wycenę i fachowe doradztwo.

Mycie dachu na dwie myjki

CZYSZCZENIE DACHU

Czyszczenie powierzchni odbywa się bezpośrednio z dachu z wykorzystaniem technik alpinistycznych, drabiny dachowej, myjek wysokociśnieniowych oraz profesjonalnych środków chemicznych. W szczególnych przypadku do mycia dachu używany jest podnośnik koszowy. Usługa wykonywana jest w temperaturze powyżej +6 C, bez większych opadów deszczu. Czas wykonania usługi uzależniony jest od wielkości, dostępności oraz zabrudzenia powierzchni.

Mycie dachu

W pierwszym etapie usługi czyszczone są rynny i zakładane siatki ochronne zapobiegające zapchaniu się rur spustowych. Po tych czynnościach przystępujemy do nanoszenia środka chemicznego na dachówkę. Do zwalczania grzybów, mchów i porostów stosowane są biodegradowalne środki chemiczne wykazujące działanie grzybobójcze zgodnie z normami PN-EN 13697: 2002 oraz 1650: 2002.

Tylko profesjonalne urządzenia

W kolejnym etapie dobieramy odpowiednie ciśnienie i przystępujemy do mycia dachu. Po umyciu i spłukaniu dachu czyszczone są rynny oraz wykonywane prace porządkowe.

IMPREGNACJA DACHU

Po wyczyszczeniu dachówki stosujemy środki impregnacyjne w celu zabezpieczenia powierzchni przed ponownym zabrudzeniem, chroniąc ją przed: grzybami, mchem, porostami, sadzą i innymi zabrudzeniami atmosferycznymi. Impregnat wzmacnia powierzchnię, zmniejsza chłonność oraz odświeża kolor dachówki. Usługa wykonywana jest na czystej i suchej powierzchni w warunkach bezdeszczowych w dodatniej temperaturze. Środek nakładany jest agregatem malarskim co pozwala na szybką i skuteczną aplikację.

Impregnacja dachu betonowego

MALOWANIE DACHU

Malowanie dachu, po jego wcześniejszym umyciu i odpowiednim przygotowaniu, wykonywane jest ręcznie lub przy użyciu agregatów malarskich. Usługa wykonywana jest na czystej i suchej powierzchni w warunkach bezdeszczowych oraz w temperaturze minimum +15ºC. Do malowania dachówki betonowej używane są farby akrylowo-silikonowe dostępne w trzech podstawowych kolorach (brązowy, grafitowy, czerwony).

Malowanie dachu agregatem malarskim

Dlaczego powinno się czyścić dach:

● Dachówka narażona jest na uszkodzenia – mech znajdujący się na dachówce może spowodować jej uszkodzenie co prowadzi do dostania się wilgoci do wnętrza domu i narazić nas na duże koszty związane z naprawą.
● Wygląd wizualny dachu– aby dach pozostał wizytówką domu na długie lata.

CENNIK

W celu ustalenia kosztów usługi proponujemy darmową wycenę u klienta lub ustalenie na podstawie przesłanych zdjęć dachu na adres: daver@poczta.pl

DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE SZCZECINA GRATIS

Mycie dachów ceramicznych i betonowych:

od 50 m² do 100 m² – 10 zł/m²
od 100 m² do 230 m² – 8 zł/m²
od 230 m² do 330 m² – 7 zł/m²
od 330 m² – 6 zł/m²

Impregnacja dachów z materiałem:
-Impregnat silikonowy od 5,50 zł/m²
-Emulsja przeciwgrzybiczna impregnująca od 3,00 zł/m²

Malowanie dachów:
Malowanie dachów agregatem malarskim od 8 zł/m² (bez materiału)

Minimalne zlecenie 300 zł

Informujemy, że cennik jest podany w celach informacyjnych i nie stanowi on oferty.

SŁOWA kluczowe: mycie dachów, CZYSZCZENIE dachów, dachówki ceramicznej CZYSZCZENIE, CZYSZCZENIE dachówki betonowej, mycie blachodachówki, usuwanie mchów, porostów usuwanie, usuwanie glonów, impregnacja dachów, środki grzybobójcze, usuwanie mikroorganizmów, mycie dachówki ceramicznej, mycie dachówki betonowej. malowanie dachówki, malowanie dachów, malowanie Dachu szczecin, malowanie dachówki cementowej, malowanie blachodachówki